Najít zážitek

Název zážitku
Kategorie
Cena od
do
 

Newsletter

E-mail
 

Zážitky – populární prostředek podpory obchodních vztahů

Zážitky jsou velice populárním prostředkem podpory vztahů se všemi, kteří jsou pro obchodní úspěchy nepostradatelní – se zaměstnanci, obchodními partnery i klienty.

Firemní klienti využívají zážitky ve věrnostních či motivačních programech, jako dárky pro své významné obchodní partnery a klienty, jako výhry do spotřebitelských a dalších soutěží, při pořádání firemních akcí a večírků a k mnoha dalším příležitostem. Záleží jen na Vašem přání a fantazii! Zbytek nechte na nás.


Jsme zde pro Vás od roku 2005

Firma Adrop byla jednou z prvních společností, které vstoupily na tzv. „trh se zážitky“. Od roku 2005 pro Vás neustále rozšiřujeme nabídku netradičních zážitků a vylepšujeme naše služby k Vaší maximální spokojenosti. V současné době můžete vybírat mezi více než 150 originálními zážitky zahrnující adrenalinové, sportovní, relaxační, gastronomické a další zcela netradiční zážitky.


Motivujte a odměňujte zážitky. Vyplatí se Vám to!

A proč zrovna zážitky? Motivace zážitkem je efektivní, originální a dlouhodobá Na finanční odměnu či láhev vína jako dárek se lehce zapomene. Ale na tandemový seskok, jízdu hummerem nebo koupel v pivních lázních se zapomenout prostě nedá. Ba naopak, ještě dlouho o tom bude každý vyprávět. A to je přesně to, co potřebujete! Navíc získáte image firmy, která si svých obchodních partnerů doopravdy váží.


Dobré vztahy jsou základem každého úspěchu!

Díky originalitě zážitku a silným emocím a vzpomínkám, které zážitek vždy vyvolá, je tento způsob motivace a odměn jedním z nejefektivnějších způsobů upevňování a prohlubování dobrých vztahů. Pokud se jedná o zážitky prožité společně, platí toto pravidlo dvojnásob!


Záruka kvality! Vaše spokojenost je naše spokojenost

Díky našemu pečlivému výběru dodavatelů a profesionálnímu přístupu klientského centra si můžete být jisti, že obdarovaný i Vy budete na zážitek a užitek z něj ještě dlouho a rádi vzpomínat. Budeme rádi, když se zážitky od nás stanou netradiční součástí Vašeho života.

 

Novinky

Firemní akce - večer se šéfkuchařem 27.11.2009
Ve firemní sekci jsme přidali možnost vyzkoušet si nový teambuilding. Udělejte si pohodový a užitečný večírek s exkluzivním jídlem a pitím. Náš šéfkuchař Vám řekne a poradí...Více
 
Zahrajte si na vojáky - firemní akce 07.10.2009
Ve firemní sekci jsme přidali možnost vyzkoušet si nový teambuilding. Zahrajte si na vojáky i když máte modrou knížku! Budete řídit tank, zahrajete si paintball a k obědu dostanete...Více
 
Naše slovenská pobočka na portále Cupofcity 22.09.2009
S příchodem podzimních dnů jsme si pro Vás ve spolupráci s realitním inzertním portálem Cupofcity, připravili řadu zajímavých článků, kde postupně představíme to nejlepší z...Více
 
Archiv
 
 
TOPlist